גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות מוזיקה

Led Zeppelin Symphonic

ארכיון תאריך: 17 נובמבר 2022

משך: שעה וחצי, כולל הפסקה

ב-17 בנובמבר לראשונה בישראל ייערך מופע מיוחד של Led Zeppelin Symphonic. שלושה מוזיקאים בריטיים מפורסמים פיטר אלדריג', ג'ס סמית' ומולי מריוט מ- West End בלונדון יבצעו את מיטב להיטי לד זפלין האהובים בליווי תזמורת סימפונט רעננה. על סימפונט רעננה ינצח ריצ'רד סידוול מלונדון.
 
בעקבות ההצלחה הפנומנלית של הפרויקט בלונדון, אתונה וערים אחרות באירופה חברי השלישייהLed Zeppelin Symphonic מביאים לצופים בישראל 20 קומפוזיציות מפורסמות של להקת לד זפלין כגון:
Whole Lotta Love,Kashmir,Stairway to Heaven, Black Dog, Rock & Roll, Dazed & Confused, "Ramble On, Good times, Bad times, Immigrant song, Since  I've been loving you …
 
להקת לד זפלין האגדית הצליחה למכור 200 מיליון תקליטים ברחבי העולם ושלישיית הרוק הרגישה שהם חייבים לתת למעריצי לד זפלין הזדמנות חד פעמית לשמוע את השירים האהובים בביצוע live ובליווי תזמורת ותיקה ומעולה כמו סימפונט רעננה. פיטר, ג'ס ומולי הופיעו השנה בהצלחה גדולה על במות יוקרתיות ברחבי אירופה.
 
אחרי המופע בישראל מתוכננים מופעים בפריז, ליל וליון בצרפת.
פיטר אלדריג', בעל השיער הארוך והקעקועים, הוא סולן ושחקן בריטי מפורסם שהשתתף בהצגות מוזיקליות בולטות בווסט אנד בלונדון.
בין השאר, הוא שימש כסולן ראשי במחזמר All You Need Is Love על להקת הביטלס. פיטר לקח חלק גם במופע Hats Off To Led Zeppelin שנחל הצלחה מדהימה ברחבי בריטניה בין השנים 2009 ו-2019. הסולן השני ג'ס סמית' הוא משורר ומוזיקאי בריטי שמילא תפקידים מגוונים במחזות זמר The Classic Rock Show, Romances ועוד. במהלך הקריירה העשירה שלו ג'ס הופיע על במות יוקרתיות כגון רויאל אלברט הול, וומבלי ארנה, איצטדיון מינכן ועוד.                          
מולי מריוט, הצלע השלישית והחשובה בלהקה, היא שחקנית וזמרת מוכרת בבריטניה שממשיכה מסורת משפחתית של מוזיקת רוק וליווי בגיטרה. בשנים האחרונות היא עלתה לבמה עם אגדות מהלכות כמו מארק קנופלר, רוברט פלאנט, ואן מוריסון ואחרים.
 
הייחודיות במופע Led Zeppelin Symphonic, אומרים המבקרים הנלהבים, איננה רק בביצוע מרשים של להיטי לד זפלין. השלישייה ופיטר אלדריג' בראשה מצליחה לתת פרשנות חדשה ומרגשת לקומפוזיציות לד זפלין האהובות והקהל ברחבי אירופה נעמד על רגליו ומוחא כפיים. בבולגריה המעריצים אף עמדו בגשם כדי להתחבר למוזיקת רוק השמימית ולהקשיב לקול העצמתי של פיטר אלדריג'.
 
מופע אחד בלבד ייערך ב-17 בנובמבר 2022, בהיכל התרבות בתל אביב. אל תפספסו!
 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter