גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הופעות מוזיקה

אלסנדרו ספינה בליווי התזמורת

ארכיון תאריך: 28 יוני 2022 - 29 יוני 2022

משך: שעתיים, כולל הפסקה

סיפור תהילתו של אלסנדרו ספינה (Alessandro Safina) התחיל לפני הרבה מאוד שנים עוד באיטליה. מעצם היותו ילד של חובב אופרה, אלסנדרו מתחיל להתעניין במוסיקה, ובאופרה בעיקר. לכן כבר בגיל 17 הוא מתחיל את לימודיו בקונסרבטוריון. במהלך הלימודים כמו כל ילד מוכשר הוא השתתף בתחרויות ווקליות שונות וכמובן זכה בהן. כישרונו של אלסנדרו ממשיך להתפתח עוד יותר ולאחר סיום לימודיו הוא  מפתח  הקריירה מקוצעית, כאשר הצעד הראשון לקראת זה היה להשתתף בהפקות אופרה שונות באיטליה. עד שיום אחד מחליט ספינה כי אופרה לא חייבת להיות כל כך רצינית וניתן לשנות את הדרך בה היא מוגשת לקהל. 

אך לצורך מימוש רעיון כזה  היה צורך במלחין, אשר יסכים להשתתף בטירוף הזה. מסע החיפוש לאתר עמית לפיתוח סגנון שירה חדש יוצא לדרך. למרות סירובים רבים אלסנדרו מוצא חבר ועוזר נאמן  רומנו מוזומרו אשר כותב עבורו את האלבומו הראשון. אותו קהל מקבל באהבה רבה, אודות לקולו האדיר של הטנור. למרות זאת, ההכרה האמיתית מגיעה אליו בשנות ה-2000 כאשר טלנובלה האהובה על הרבה מאוד ישראלים - האחד מקורנת בערוץ ויוה. טלנובלה להזכירכם מגוללת את סיפורם של הרבה מאוד אנשים אשר למרות כל השוני התרבותי שיש ביניהם נפגשים וכמובן סיפור אהבה מרכזי בין אדם שאיבד את אחיו התאום, לפחות כך חשב...
השיר Luna שהקליט ספינה נהיה פסקול רשמי של הסדרה. ובמשך הרבה מאוד שנים החזיק את מקומו הראשון במצעדי אירופה ואמריקה. כמובן שהזמן עובר, וכמו כל דבר טוב גם התעניינות בשיר בסדרה ירדה עם השנים. 
 אך  היום יש לכם הזדמנות נהדרת לצאת אל המסע הנפלא של נוסטלגיה יחד עם אלסדנרו ספינה אשר מגיע אלינו למופע 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter