גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
תערוכות

סלבדור דאלי - מוחו של גאון התערוכה הבין-לאומית

ארכיון תאריך: 20 מרץ 2023 - 30 נובמבר 2023

משך: שעה וחצי

לאור הביקוש הרב ממשיכים עד 8.10!
ילד מגיל 3 חייב בכרטיס

שעות פתיחה:
ימים ב-ה + שבת וחגים – משעה 10:00 עד 19:00. (כניסה אחרונה בשעה 17:30)
ימי שישי וערבי חג – משעה 9:00 עד 15:00. (כניסה אחרונה בשעה 13:30)


חוויית מטאוורס סוחפת להורים ולילדים והקרנה ב-360 מעלות שאסור לכם לפספס!
סלבדור דאלי - מוחו של גאון התערוכה הבין-לאומית אמנות, טכנולוגיה ומדע – במסע סוחף ראשון מסוגו!
לראשונה בישראל, ביתן 2, EXPO תל אביב

לאחר שמיליוני אנשים ברחבי העולם כבר התאהבו, תערוכת סלבדור דאלי הבינלאומית נוחתת בישראל! בואו נשכח מללכת על קצות האצבעות כדי לבחון יצירות מופת ממרחק, ונתמסר לאמנות האלמותית של סלבדור דאלי.

חוויה עוצרת נשימה, המציגה את יצירותיו המופלאות והמרתקות ביותר של האמן הידוע בעולם, ממובילי זרם הסוריאליסטי, סלבדור דאלי. מסע סוחף ראשון מסוגו אל מוחו של האמן הגאון סלבדור דאלי, אומנות דיגיטלית, בטכנולוגיה ייחודית, שנבנתה על ידי בינה מלכותית, לחוויית VR יוצאת דופן. התערוכה שתגיע לישראל הינה התערוכה הרשמית הבינלאומית בשיתוף FUNDACIOGALA – SALVADOR DALI – הקרן \ המוסד הרשמי המנהל את כל מה שהותיר דאלי אחריו. והיא תכלול למעלה מ-500 מיצירותיו המוכרות והמרתקות של האמן המוערך בעזרת מספר טכנולוגיות מתקדמות שונות. מעבר ליצירותיו המופלאות של האומן הנודע, ציוריו פסליו וכיוצ"ב, מובא סיפור חייו של סלבדור בתערוכה שמתחילה מביתו עוברת דרך ספרד שכל כך טיפח והשקיע מזמנו, דרך סיפור חייו והסיפורים המעניינים שמאחורי ציוריו. האומנות של סלבדור מצטרפים לסימפוניה של צלילים, ציטוטים, אורות וצבעים המשולבים בתערוכה ומאפשרים חוויה רב-חושית ובלתי נשכחת של פעם בחיים.

התערוכה תתפרש על פני שטח של 1500 מ"ר, ומיובאת לישראל בהשקעה של למעלה מ6 מיליון שקלים. על הבאת התערוכה והפקתה בישראל אמונה חברת ארטהאב בע"מ, מבית קבוצת פורום הפקות שהפיקה בעבר בין היתר את תערוכת פרידה קאלו בקיץ האחרון, VAN GOGH, קלוד מונה, CHICAGO – המחזמר, בריאן אדמס, להקת א-הא ועוד רבים וטובים.

התערוכה תכלול
IMMERSIVE חלל הקרנה ב- 360 מעלות המשלב בהקרנה יוצאת דופן בשילוב צלילים ציטוטים ועוד חוויה רב חושית הכוללת את כל יצירותיו, אמירותיו וסיפור חייו.
מתחם VR (מציאות מדומה) – כניסה חד פעמית לעולמו של סלבדור דאלי במשקפי VIRTUAL REALITY, חוויה שאסור לפספס!
מתחם Scatch and post – בו תוכלו לבחור איך אתם הייתם רוצים שיצירותיו של דאלי ייראו.

בואו לגלות דרך חדשה ליהנות מיצירותיו הסוריאליסטיות של סלבדור דאלי!

סלבדור דומנק פליפ ז'סינט דאלי אי דומנק, (1904-1989) היה צייר ספרדי, מובילי זרם הסוריאליסטי באמנות. יצירותיו של דאלי, הן הגרפיות והן הפיסוליות, כוללות מספר מרכיבים קבוצים, המסמלים רעיונות קבועים, בטכניקה של מעין רישום מהיר בצבע, משיחות מכחול קצרות ועתירות צבע ושימוש בצבעים משלימים. סלבדור  צייר עד רגעיו האחרונים.
 
התערוכה תתקיים עד לתאריך 8.10 בביתן 2, אקספו תל אביב

 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter