גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-21:00, ו׳ 8:00-15:00, ש׳ 8:00-21:00
הצגות ילדים

תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער - האגדה על מולאן

ארכיון תאריך: 28 אוגוסט 2022 - 13 מאי 2023

משך: שעה, כולל הפסקה

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 6 - 12

על מנת לא לפגום בחווית הצפייה של ילדיכם, ילדים ופעוטות מתחת לגיל הצפייה לא יורשו להכנס לאולם.

הלהיט של דיסני המספר על נערה סינית שמוכיחה לאומה שלמה שנשים יכולות להיות לוחמות ומנהיגות בדיוק כמו הגברים (ואולי אפילו טוב יותר) הפך לאחת ההצגות המצליחות ביותר של תיאטרון אורנה פורת. 

כשההונים פולשים לסין, מורה הקיסר על גיוס כללי: גבר אחד מכל משפחה חייב להישלח לחזית. אבל הנערה מולאן לא יכולה להרשות לאביה הזקן והחולה ללכת לצבא. היא מקבלת החלטה ועושה מעשה: מתחפשת לגבר ומתגייסת במקומו. מכאן מתחילה סדרה של הרתפקאות עוצרות נשימה, של נצחונות מפוארים וחשיפות משפילות. "ככה זה בסין", חוזרים ואומרים גיבורי ההצגה. אבל בסופו של דבר הנחישות, היצירתיות והאומץ של מולאן מנצחים כנגד כל הסיכויים. והיא לא רק מוכיחה את עצמה אלא גם מובילה את ארצה לניצחון. בדרך היא גם זוכה באהבת חייה.

"יפה לראות כיצד סרט של דיסני, מלא פעלולים ומהיר באופן קיצוני, נהפך בקלות ובאופן הרמוני להצגה די צנועה אך אפקטיבית. כשהסיפור המרכזי ברור, והוא מעובד טקסטואלית באופן תמציתי, התיאטרון לא זקוק לאמצעים רבים". (ננו שבתאי, "הארץ")

מחזה ובימוי: צביה הוברמן
משתתפים: דון לני גבאי/טלי אידיסיס, שלום שמואלוב/ איתמר שרון, ליאור חקון/ טל דנינו, רני אלון/ יוסף אלון, תום אפלבאום/יגאל ברנר, אור משיח/ דביר מזי"א, איתי שלו/ אליאור כהן/ ניב מזרחי, עומר זימרי/דורון ישינסקי, ליאור זוהר

מילות השירים: גיל צרנוביץ מוזיקה מקורית: ליאור רונן כוריאוגרפיה: קים גורדון תפאורה: שני טור תלבושות, מסכות ובובות: לימור הרשקו וידאו: נמרוד צין תאורה: מאיר אלון שפה ודיבור: מרגלית גז אבזרים: נרקיס אלבה ע' במאי: אסף פרידמן

 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter